KURUMSAL

Hayata geçirdiği projelerde yaşam standartlarını çizgi üstüne taşımayı başaran Sumka, farklı mimarisi ile dikkat çekmeyi başarmış tüm ihtiyaçlara cevap veren projelere imza atmaktadır.

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz; Özgün Mimari yaklaşımları ileri teknoloji ürünleri ile birleştirerek rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği yaşam alanları üretmektir. Misyonumuz; yaptığımız işin bulunduğumuz coğrafyaya ve tarihe karşı sorumluluk taşıdığını unutmamaktır.

HEDEFİMİZ

İmza attığı katma değeri yüksek projeler ve özgün tasarımları ile farklı coğrafyalarda da adından söz ettiren şirketimiz, inşaat sektöründeki edinimlerini tüm paydaşlarına aktarmaya devam ederek uluslararası alanda söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

SUMKA YAPI

24 yılı aşkın bir süredir Hazine Müsteşarlığı izni ile altın ve döviz sektöründe faaliyet gösteren aynı zamanda 2003 yılından bu güne çeşitli turizm yatırımları bulunan iştirakçileri tarafından kurulmuş Sumka Yapı 2005 yılından itibaren özellikle yaşam alanları konusunda öncülük ederek faaliyet göstermektedir.